  • Mfr # SHUFPL12X72KPPR
  • Zoro # G504435763
Width
12"
Finish
Knotty Pine
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL12X72KPPR
Width
12"
Height
72"