  • Mfr # SHUFPL12X86KPPR
  • Zoro # G404437096
Width
12"
Finish
Knotty Pine
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL12X86KPPR
Width
12"
Height
86"