  • Mfr # SHUFPL15X26KPPR
  • Zoro # G704437741
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Primed Tan
Material
Faux Wood
Finish
Knotty Pine
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SHUFPL15X26KPPR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
26"