  • Mfr # SHUFPL18X62KPPR
  • Zoro # G504435589
Width
18"
Finish
Knotty Pine
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X62KPPR
Width
18"
Height
62"