  • Mfr # LJ6C14X09200CL
  • Zoro # G205062862
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
LJ6C14X09200CL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
14"
Height
92"
Depth
85" Low Side