  • Mfr # LJ6C14X09200WH
  • Zoro # G705063178
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LJ6C14X09200WH
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
14"
Height
92"
Depth
85" Low Side