  • Mfr # SHUFPL12X30PCPR
  • Zoro # G904431525
Width
12"
Finish
Pecky Cypress
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL12X30PCPR
Width
12"
Height
30"