  • Mfr # SHUFPL12X54PCPR
  • Zoro # G504434247
Width
12"
Finish
Pecky Cypress
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL12X54PCPR
Width
12"
Height
54"