  • Mfr # SHUFPL12X58PCPR
  • Zoro # G704434559
Width
12"
Finish
Pecky Cypress
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL12X58PCPR
Width
12"
Height
58"