  • Mfr # SHUFPL12X88PCPR
  • Zoro # G704436935
Width
12"
Finish
Pecky Cypress
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL12X88PCPR
Width
12"
Height
88"