  • Mfr # SHUFPL15X36PCPR
  • Zoro # G204438767
Width
15"
Finish
Pecky Cypress
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL15X36PCPR
Width
15"
Height
36"