  • Mfr # SHUFPL15X46PCPR
  • Zoro # G404427783
Width
15"
Finish
Pecky Cypress
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL15X46PCPR
Width
15"
Height
46"