  • Mfr # SHUFPL15X72PCPR
  • Zoro # G204429895
Width
15"
Finish
Pecky Cypress
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL15X72PCPR
Width
15"
Height
72"