  • Mfr # SHUFPL15X76PCPR
  • Zoro # G104430731
Width
15"
Finish
Pecky Cypress
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL15X76PCPR
Width
15"
Height
76"