  • Mfr # SHUFPL18X48PCPR
  • Zoro # G204434530
Width
18"
Finish
Pecky Cypress
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL18X48PCPR
Width
18"
Height
48"