  • Mfr # TFP001HF12X066OB
  • Zoro # G404466805
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X066OB
Width
12"
Height
66"