  • Mfr # TFP001HF15X053OB
  • Zoro # G504470061
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X053OB
Width
15"
Height
53"