  • Mfr # TFP001HF18X038OB
  • Zoro # G104471178
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X038OB
Width
18"
Height
38"