  • Mfr # TFP001HF18X040OB
  • Zoro # G404472424
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X040OB
Width
18"
Height
40"