  • Mfr # TFP001HF18X051OB
  • Zoro # G504467474
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X051OB
Width
18"
Height
51"