  • Mfr # TFP001HF18X058OB
  • Zoro # G104471680
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X058OB
Width
18"
Height
58"