  • Mfr # TFP001HF18X078OB
  • Zoro # G504472560
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X078OB
Width
18"
Height
78"