  • Mfr # TFP001HB15X028OB
  • Zoro # G904469849
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB15X028OB
Width
15"
Height
28"