  • Mfr # TFP001HB15X056OB
  • Zoro # G604474457
Width
15"
Color
Starless Night Blue
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X056OB
Width
15"
Height
56"