  • Mfr # TFP001HB15X077OB
  • Zoro # G504464008
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X077OB
Width
15"
Height
77"