  • Mfr # TFP001HB18X048OB
  • Zoro # G304468671
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X048OB
Width
18"
Height
48"