  • Mfr # TFP001HB18X072OB
  • Zoro # G104471628
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X072OB
Width
18"
Height
72"