Mfr # PEDPC040X170RHP00
Zoro # G304702751
Key Features
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
PEDPC040X170RHP00
Size (Width x Height)
40"W x 16-7/8"H
Description
- Dimensions: 40" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 46-3/4" Overall Width 6" Crosshead Height