  • Mfr # PEDPC054X205RHP00
  • Zoro # G804704545
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
54"W x 20-3/8"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPC054X205RHP00
Size (Width x Height)
54"W x 20-3/8"H
Description
  • Dimensions: 54" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 60-3/4" Overall Width 6" Crosshead Height