  • Mfr # SHUFPL12X24RWPR
  • Zoro # G804430970
Width
12"
Finish
Riverwood
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL12X24RWPR
Width
12"
Height
24"