  • Mfr # SHUFPL12X86RWPR
  • Zoro # G204437081
Width
12"
Finish
Riverwood
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL12X86RWPR
Width
12"
Height
86"