  • Mfr # SHUFPL18X58RWPR
  • Zoro # G504435558
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Primed Tan
Material
Faux Wood
Finish
Riverwood
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SHUFPL18X58RWPR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
58"