  • Mfr # SHUFPL18X90RWPR
  • Zoro # G204438576
Width
18"
Finish
Riverwood
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL18X90RWPR
Width
18"
Height
90"