  • Mfr # SHUFPL12X66RCPR
  • Zoro # G704435051
Width
12"
Finish
Rough Cedar
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL12X66RCPR
Width
12"
Height
66"