  • Mfr # SHUFPL15X72RCPR
  • Zoro # G504429939
Width
15"
Finish
Rough Cedar
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL15X72RCPR
Width
15"
Height
72"