  • Mfr # SHUFPL12X56RSPR
  • Zoro # G304433945
Width
12"
Finish
Rough Sawn
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL12X56RSPR
Width
12"
Height
56"