  • Mfr # SHUFPL15X42RSPR
  • Zoro # G304427395
Width
15"
Finish
Rough Sawn
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL15X42RSPR
Width
15"
Height
42"