  • Mfr # SHUFPL15X62RSPR
  • Zoro # G304429245
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Primed Tan
Material
Faux Wood
Finish
Rough Sawn
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SHUFPL15X62RSPR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
62"