  • Mfr # SHUBJS22X50RCPR
  • Zoro # G204432581
Width
22"
Finish
Rough Cedar
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUBJS22X50RCPR
Width
22"
Height
50"