  • Mfr # SHUBJS22X56RCPR
  • Zoro # G504433547
Width
22"
Finish
Rough Cedar
Shutter Design
4 Board Joined
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUBJS22X56RCPR
Width
22"
Height
56"