  • Mfr # SHUBJS22X82RCPR
  • Zoro # G804436378
Width
22"
Finish
Rough Cedar
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUBJS22X82RCPR
Width
22"
Height
82"