  • Mfr # SHUBJS22X42RSPR
  • Zoro # G304432146
Width
22"
Finish
Rough Sawn
Shutter Design
4 Board Joined
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUBJS22X42RSPR
Width
22"
Height
42"