  • Mfr # SHUBJS22X64RSPR
  • Zoro # G704434061
Width
22"
Finish
Rough Sawn
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUBJS22X64RSPR
Width
22"
Height
64"