  • Mfr # SHUBJS22X36SDPR
  • Zoro # G204431744
Width
22"
Finish
Sandblasted
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUBJS22X36SDPR
Width
22"
Height
36"