  • Mfr # SHUBJS22X40SDPR
  • Zoro # G404432305
Width
22"
Finish
Sandblasted
Shutter Design
4 Board Joined
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUBJS22X40SDPR
Width
22"
Height
40"