  • Mfr # SHUBJS22X64SDPR
  • Zoro # G004434044
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
22"
Color
Primed Tan
Material
Faux Wood
Finish
Sandblasted
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SHUBJS22X64SDPR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
22"
Height
64"