  • Mfr # SHUBJS22X86SDPR
  • Zoro # G604436639
Width
22"
Finish
Sandblasted
Shutter Design
4 Board Joined
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUBJS22X86SDPR
Width
22"
Height
86"