  • Mfr # SHUBJN22X24SDPR
  • Zoro # G504430607
Width
22"
Finish
Sandblasted
Shutter Design
4 Board Joined
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUBJN22X24SDPR
Width
22"
Height
24"