  • Mfr # SHUBJS11X48HHPR
  • Zoro # G904431419
Width
11"
Finish
Hand Hewn
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUBJS11X48HHPR
Width
11"
Height
48"