  • Mfr # SHUBJS11X68KPPR
  • Zoro # G004433108
Width
11"
Finish
Knotty Pine
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUBJS11X68KPPR
Width
11"
Height
68"